Zespół Obsługi Finansowej w Czersku

Trasy dowozu uczniów do szkół i przedszkola od 01.09.2021 r.

1. Transport i Handel "GOCHY" z Wojska
Obsługuje rano i po południu trasy:

Rytel - Kwieki - Sienica - Krzyż - Kłodnia - Stodółki - Gutowiec - Rytel

Rytel - Gutowiec - Wyb. Kaliska - Rytel

Rytel - Nadleśnictwo - Mylof - Duża Klonia - Rytel

Rytel – Lutom – Zapędowo – Rytel

Łąg - Łąg Kolonia - Łąg

Czersk - Łąg - Lipki Dolne - Kęsza - Złe Mięso - Lipki Górne - Wądoły sklep - Łąg ul. Chojnicka

Czersk - Łubna - Czersk

Czersk – Wojtal – Odry – Gotelp – Przyjaźnia - Kamionka - Gotelp - Kamionka Łubna - Czersk (rano)

Czersk – Łubna - Kamionka Przyjaźnia – Gotelp - Odry - Wojtal – Czersk (2 kursy po południu)

Czersk - Łubna – Kamionka - Czersk (1 kurs po południu)

Czersk – Nieżurawa - Łukowo – Czersk (1 kurs rano)

Czersk – Ustronie – Ostrowite - Mosna – Czersk (1 kurs rano)

Czersk – Nieżurawa – Łukowo – Ustronie – Ostrowite – Mosna - Czersk (2 kursy po południu)

Dodatkowy przewóz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku na trasie:

Czersk – Ostrowite – Czersk (po południu)

2. Firma Wielobranżowa "TRANSMAR" Marian Gołuński z Czerska

Obsługuje rano i po południu trasy:

Czersk - Struga - Będźmierowice - Klaskawa - Będźmierowice (dworzec) - Czersk - 1 kurs rano

Czersk – Będźmierowice 58 (przystanek) - Będźmierowice 53 (przystanek) – Wybudowanie pod Łąg - Czersk - 1 kurs rano

Czersk - Złotowo ul. Klaskawska 29 - ul. Klaskawska 1 - Czersk - 1 kurs rano

Czersk – ul. Klaskawska - Będźmierowice 58 (przystanek) - Będźmierowice (dworzec) - Klaskawa - Struga - Czersk - 3 kursy po południu

3. Firma Wielobranżowa "Nosiński" Jakub Nosiński z Rytla  

Obsługuje rano i po południu trasy:

Rytel – Suszek - Żukowo - Żukowo Agroturystyka Ściernisko - Rytel – (2 kursy dziennie)

Rytel – Młynki – Rytel – (2 kursy dziennie)

Rytel - Karolewo - Rytel - (2 kursy dziennie)

Rytel - Olszyny - Ostrowy - Małe Wędoły - Błota - Rytel - (2 kursy dziennie)

Czersk – Rytel – Krzyż - Kurkowo - Czersk – (2 kursy dziennie)

4. Firma Usługowo Handlowa "KA-BUS" Kazimierz Łącki z Czerska

Obsługuje rano i po południu trasę:

Czersk - Bielawy - Kwieki - Sienica - ul. Podleśna, Malachin - Czersk

Czersk - Malachin - Mokre - Czersk

5. "BOREX" Wojciech Borowski z Odrów

Obsługuje rano i po południu trasy:

Wybudowanie pod Miedzno - Wojtal - Wieck - Odry

Pustki - Gotelp

Gotelp - Stara Juńcza - Nowa Juńcza - Gotelp

Odry - Pustki - Przyjaźnia - Łąg Kolonia - Łubna - Czersk (rano)

Odry - Czersk - Kamionka - Łąg Kolonia - Przyjaźnia - Gotelp - Nowa Juńcza - Stara Juńcza - Pustki - Odry (po południu)

Czersk - Kamionka - Przyjaźnia - Gotelp (po południu)

6. PKS Chojnice sp. z o.o. z Brus

Obsługuje rano i po południu trasę:

Czersk - Mokre - Malachin - Czersk

7. Przewóz osób "ROBUS" Robert Synak z Karsina

Obsługuje rano trasę:

Nowe Prusy – Odry – Wojtal – Wieck – Klonowice - Zawada – Stare Prusy – Szałamaje – Łąg (szkoła)

Bagna - Kurcze 1- Kurcze 2 - Dąbki - Wyb. pod Tucholę - ul. Tucholska - Czersk

 

Przy dowożeniu uczniów do szkół i przedszkola zatrudnionych przez ZOF w Czersku zostało 5 opiekunek.